logo

Bezpyłowa Gładź Szpachlowa Cekol F-16 Finisz - Pełna Paleta, Transport GRATIS

Materiały budowlane Hurtownia Budowlana Luk-Pol Opole

Cena 2250,00 zł z VAT/paletę

Bezpyłowa Gładź Szpachlowa Cekol F-16 Finisz

CEKOL F-16 Finisz jest gotową do użycia gładzią szpachlową, do obróbki metodą zacierania na mokro. Jest lekka do szlifowania, w przypadku zastosowania tradycyjnej metody obróbki. Polecany do nakładania ręcznego: pacą, wałkiem i mechanicznego za pomocą odpowiednich agregatów. Po wyschnięciu można malować wszystkimi rodzajami farb.

CEKOL F-16 Finisz można stosować wewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych, na podłożach betonowych, gipsowych, płytach gipsowo-kartonowych, wysezonowanych tradycyjnych tynkach cementowo – wapiennych oraz akrylowych powłokach malarskich, charakteryzujących się dużą przyczepnością do podłoża. Jest mieszanką specjalnych spoiw polimerowych, wypełniaczy mineralnych i dodatków modyfikujących.

Za pomocą szpachelki należy usunąć pozostałości farb olejnych oraz luźne ziarenka piasku. Podłoże powinno być czyste, zwarte i wolne od zatłuszczeń. Podłoża zwarte i czyste nie wymagają gruntowania.

Masa jest gotowa do użycia. W razie potrzeby wymieszać w celu ujednolicenia konsystencji.
Produkt należy nanosić na powierzchnię stosując narzędzia ze stali nierdzewnej, odpowiedni wałek lub maszynowo. Następną warstwę można nakładać już we wczesnej fazie schnięcia pierwszej warstwy, zaraz po jej zmatowieniu.
Po wyschnięciu możliwe są korekty powierzchni za pomocą siatki do szlifowania lub papieru ściernego. Wyschniętą powierzchnię można również docierać delikatnie mocząc powierzchnię wodą. Do tego celu należy użyć packi z tworzywa sztucznego, gąbkowej o drobnym oczku lub styropianowej. Malowanie można rozpocząć po całkowitym wyschnięciu gładzi.

Przechowywać należy w pomieszczeniach suchych, w oryginalnych opakowaniach.
 

Podobne produkty

Warto pamiętać

Hurtownia Materiałów Budowlanych Online

U nas zaopatrzysz całą swoją budowę! Prowadzimy również sprzedaż zagraniczną.

×

Koszyk