Materiały budowlane - Hurtownia Budowlana Luk-Pol Opole

Gips Szpachlowy Extra Start Cekol Gs-150

Pełna Paleta -Transport GRATIS

Materiały budowlane Hurtownia Budowlana Luk-Pol Opole

Cena 1780,00 zł z VAT/paletę

Gips Szpachlowy Extra Start Cekol Gs-150 

CEKOL GS-150 GIPS SZPACHLOWY

CEKOL GS-150 jest materiałem przeznaczonym do szpachlowania i wyrównywania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Służy również do wykonywania gładzi gipsowych na wszelkich podłożach mineralnych.

CEKOL GS-150 jest mieszanką gipsu syntetycznego, naturalnych wypełniaczy mineralnych i środków modyfikujących. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dodatków modyfikujących produkt nadaje się również do obróbki „na mokro”.

Podłoże powinno być czyste, zwarte, wolne od zatłuszczeń. Farby emulsyjne, olejne, klejowe oraz luźne ziarenka piasku należy usunąć. Podłoża silnie chłonące należy zagruntować CEKOL DL-80. Podłoża gładkie i o niskiej nasiąkliwości oraz w przypadku blichowania na mokro zagruntować preparatem zwiększającym przyczepność CEKOL GB-87.

Zaprawę należy przygotować wsypując 1kg proszku do ok. 0,45 l wody. Dokładnie wymieszać, a następnie nanieść na przygotowane podłoże za pomocą gładkiej pacy. Zaprawę należy zużyć w ciągu 60 minut. Należy stosować narzędzia ze stali nierdzewnej lub plastikowe. Po wstępnym stwardnieniu możliwe są korekty powierzchni. Malowanie można rozpocząć po całkowitym wyschnięciu.

Przechowywać należy w pomieszczeniach suchych, w oryginalnych opakowaniach.
 

Podobne produkty

Warto pamiętać

Hurtownia Materiałów Budowlanych Online

U nas zaopatrzysz całą swoją budowę! Prowadzimy również sprzedaż zagraniczną.

×

Koszyk