Usługi remontowo-budowlane

Zamów wycenę projektu budowlanego

Usługi remontowo-budowlane

Sprzedaż materiałów budowlanych online

Transport materiałów do miejsca budowy

Pomoc formalna i doradztwo w zakresie doboru materiałów

Wykończenia domów od stanu surowego do stanu "pod klucz"

Oferujemy kompleksowe usługi budowlane – od stanu surowego do stanu „pod klucz”. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa wyboru materiałów budowlanych oraz handlu materiałami budowlanymi.

W celu sprawniejszego i tańszego przebiegu inwestycji – od wielu lat współpracujemy z projektantami wnętrz oraz salonami łazienek – co czyni nas konkurencyjnymi cenowo.

 

Zajmujemy się kompleksowo obsługą całej inwestycji – od wyboru towaru, transportu materiałów na miejsce budowy – po wykonanie wszystkich prac remontowo-budowlanych oraz pomoc formalną.

Oferujemy docieplenia budynków w systemie Adexbud i Cekol. Posiadamy własny mieszalnik kolorów do tynków i farb – ADEXBUD.

Cechuje nas rzetelność i dokładność – a doświadczona kadra sprawi – że remont przebiegnie sprawnie i profesjonalnie.

Jeśli zamierzacie Państwo budować dom lub przymierzacie się do remontu mieszkania, pokoju, łazienki – zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

Kompleksowe usługi remontowo-budowlane

Mieszalnik kolorów do farb i tynków ADEXBUD

Oferujemy własny mieszalnik do przygotowania tynków akrylowych i silikatowych, farb fasadowych i wewnętrznych oraz gruntów tynkarskich. Dostępna kolorystyka farb fasadowych ADEXBUD uzyskiwana na bazie past pigmentowych o wysokiej odporności na promieniowanie UV pozwala na uzyskanie trwałego efektu kolorystycznego.

Usługi budowlane Luk-Pol Opole

Realizujemy inwestycje od stanu surowego do stanu "pod klucz"

Ocieplenia budynków

Ocieplenia budynków w sytemie ADEXBUD oraz CEKOL –  przy zastosowaniu wełny lub styropianu.

Transport materiałów budowlanych

Oferujemy transport materiałów budowlanych do miejsca budowy – na terenie Opola – i do wszystkich powiatów województwa opolskiego

Panele elewacyjne - sprzedaż i wykonanie

Deski elewacyjne i panele kwarcowe stosowane do wykończenia fasad i szczytów budynków w różnych wzorach i kolorach.

Kamienne dywany - sprzedaż i wykonanie

Dekoracyjny system posadzkowy do praktycznego i trwałego w użytkowaniu wykończenia balkonów, tarasów i schodów. Tworzy on jako całość – wodoszczelne i wytrzymałe powierzchnie –
o estetycznym i niekonwencjonalnym efekcie wizualnym. Nadaje się do stosowania na nowych powierzchniach lub na powierzchniach przeznaczonych do renowacji.

kamienne dywany luk pol
kamienne dywany opole luk pol
kamienne dywany opole
kamienne dywany sprzedaż i wykonanie opole

Sitodruk gipsowy

Wykonujemy dekoracje metodą druku sitowego – na bazie masy gipsowej, barwionej w 260 kolorach. Wybrany wzór tłoczony jest na tkaninie. Usługa podlega indywidualnej wycenie. Drukujemy wzory wybrane przez klienta, wysłane w formie zdjęcia.

Sprzedaż materiałów budowlanych online